CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENT

SigmaPARTNER CRM

Nasz system CRM to centrum zarządzania relacjami z klientami Twojej firmy. W jednym miejscu znajduje się cała historia: zakupów i sprzedaży, płatności, kontaktów i innych dokumentów.
Dzięki narzędziom do komunikacji elektronicznej, e-mail czy SMS, system CRM to doskonałe rozwiązanie marketingowe.

Możliwości jakie daje Moduł SigmaPARTNER CRM

Pobieranie danych z GUS -Możesz pobierać dane klientów na podstawie wprowadzonego numeru NIP bez konieczności ręcznego zamieszczania informacji.

Budowanie bazy kontrahentów -W jednym miejscu rozwijaj katalog zaufanych partnerów na podstawie wprowadzonych wcześniej informacji o klientach.

Projekty i zadania -Możesz organizować swoją pracę i planować wszystkie istotne zadania, które będą wyświetlane w terminarzu głównym.

 

Ponad to moduł oferuje:

Zarządzanie kontaktami:

Możesz automatycznie pobierać dane kontrahentów z GUS lub dodawać je ręcznie. Możesz również przypisywać kontakty i tworzyć ich historię współpracy. Dodawać wydarzenia i ważne terminy – wszystko w jednym miejscu!
Wygodne zarządzanie sprzedażą z CRM to możliwość przypisania do kontrahenta rabatu, grupy cenowej oraz terminu i metody płatności, które automatycznie pojawią się na wystawianej fakturze. Możesz ustawiać automatyczną wysyłkę przypomnień o braku zapłaty za faktury.

Zarządzanie projektami i zadaniami:

Po stworzeniu projektu możesz nim sprawnie nimi zarządzać zakładając zadania jednorazowe i cykliczne a te z kolei przypisywać do pracowników którzy np. powiążą je z odpowiednimi kontrahentami dodając do zadań załączniki. Jesli ważne są terminy wykonania i priorytety zadań to również możesz je tutaj łatwo ustawić.

JĘZYK