PROGRAM DO WYSTAWIANIA FAKTUR

SigmaPARTNER ERP TaxELIT Faktury

SigmaPARTNER ERP TaxELIT Faktury to moduł przeznaczony dla firm, który w prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki pełnej integracji z pozostałymi modułami przepływ danych w programie jest natychmiastowy i niczym nie ograniczony, co usprawnia obsługę rozliczeń handlowych oraz procesy księgowe.

Możliwości jakie daje Moduł SigmaPARTNER ERP TaxELIT Faktury

Wystawienie faktur sprzedażowych i zakupowych. Wszystkie rodzaje faktur : faktury zwykłe, proformy, faktury zaliczkowe i końcowe, korygujące, dla metody kasowej oraz VAT marża.

Kontrola płatności i windykacja -Połącz swoje konto z bankowością internetową i na bieżąco monitoruj wpłaty dokonywane przez kontrahentów.

Integracja z drukarką fiskalną – Generuj paragony fiskalne bezpośrednio z systemu, które zostaną automatycznie zaksięgowane w odpowiednich ewidencjach.

Wysyłanie faktur w 7 wersjach językowych, 8 szablonach i walutach obcych z elektroniczną wysyłką i raportami JPK_FA.

 

Ponad to moduł oferuje:

Fiskalizację sprzedaży dla osób fizycznych,

Obsługę transakcji w złotówkach i w walutach obcych,

Wystawianie dokumentów korygujących (korekty: danych, ilości, wartości (ceny), stawki VAT, zbiorcza/rabat, kursu walut),

Sprzedaż/zakup ze standardowymi formami płatności (gotówka, przelew, kompensata), jak również zdefiniowanymi przez Użytkownika programu,

Prowadzenie rejestru usług i kontrahentów.

JĘZYK